Αρχική » ΔΡΑΣΕΙΣ » Προγράμματα σχολικών δραστηριοτήτων » Αθλητισμός – Όμιλος “Βαρβάκειο εν κινήσει”

Τελευταίες ανακοινώσεις

Αθλητισμός – Όμιλος “Βαρβάκειο εν κινήσει”

Όμορφες ματιές στην πόλη-Μετακίνηση 6

Στο διάστημα 14-22 Δεκεμβρίου, όπου το σχολείο λειτουργούσε με τηλεκπαίδευση, μαθητές και καθηγητές συμμετείχαν στο διαγωνισμό φωτογραφίας ‘Όμορφες ματιές στην πόλη-Μετακίνηση 6’.
Κοιτάξαμε την Πόλη μας, την Αθήνα, με ξεχωριστή ματιά και το αποτέλεσμα ήταν πολύ όμορφο.
Διαγωνισμός φωτογραφίας (αριστερό κλικ για άνοιγμα του αρχείου).

Διαγωνισμός φωτογραφίας
ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ