Αρχική » ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Τηλ.: 2106718234 / 2106726117

Fax: 2106775372

E-mail: gpeiravar@sch.gr

Το σχολείο μας είναι προσβάσιμο μέσω των αστικών συγκοινωνιών από τις γραμμές 140 Πολύγωνο – Γλυφάδα (στάση Βαρβάκειο), 651 Ψυχικό – Πανόρμου_Α και 036 Στ. Κατεχάκη – Στ. Πανόρμου – Γαλάτσι – Κυψέλη (στάση 7η Ψυχικού).  Λόγω της εγγύτητας με την λεωφόρο Κηφισίας, μπορεί να χρησιμοποιηθούν και οι γραμμές 550 Πειραιάς – ΚηφισιάΑ7 Κάνιγγος – Κηφισιά καθώς και αρκετές άλλες λεωφορειακές και γραμμές τρόλεϊ (στάση Κατεχάκη). Βρείτε το Βαρβάκειο Πρότυπο Γυμνάσιο και στον χάρτη:

ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣ – ΧΑΡΤΗΣ

Λευκώματα του σχολείου μας