Αρχική » ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΚΑΙ ΔΡΑΣΕΙΣ ΜΑΘΗΤΩΝ » Εργαστήρια Δεξιοτήτων

Εργαστήρια Δεξιοτήτων

«Διαδικτυακή Λέσχη Ανάγνωσης Λογοτεχνικών Βιβλίων & Παραμυθιών»

Ομάδα μαθητών και μαθητριών του σχολείου μας, στο πλαίσιο του μαθήματος των Εργαστηρίων Δεξιοτήτων, υλοποιεί «Διαδικτυακή Λέσχη Ανάγνωσης Λογοτεχνικών Βιβλίων και Παραμυθιών». Πρόκειται για δράση στήριξης του Οργανισμού «Το Χαμόγελο του Παιδιού» και προώθησης της φιλαναγνωσίας. Έναρξη Σάββατο 05.06.2021 και κάθε Σάββατο & Κυριακή έως 31.07.2021. Διαβάστε περισσότερα πατώντας στον επόμενο σύνδεσμο :