Αρχική » ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ » Διάκριση στο 15ο Πανελλήνιο Ομαδικό Πρωτάθλημα Σκάκι Μαθητών 2017

Διάκριση στο 15ο Πανελλήνιο Ομαδικό Πρωτάθλημα Σκάκι Μαθητών 2017

Το Σάββατο 8 Απριλίου 2017, στο Λουτράκι Κορινθίας, πραγματοποιήθηκε το 15ο Πανελλήνιο Ομαδικό Πρωτάθλημα Σκάκι Μαθητών?Μαθητριών. Η ομάδα του Σχολείου μας με τους μαθητές της Α? Γυμνασίου: Γκούτη Παναγιώτη, Κάκκο Θεόδωρο, Κολυβά-Δημητρακαράκο Παναγιώτη, Πανοπούλου Αριάδνη, Χριστόπουλο Κωνσταντίνο-Παναγιώτη και το μαθητή της Β? Γυμνασίου: Ψαθάκη Ιωάννη, κατέκτησε την 7η θέση πανελλαδικά μεταξύ των 19 σχολείων που προκρίθηκαν και συμμετείχαν στον τελικό γύρο.

Συγχαρητήρια στους μαθητές μας για την ιδιαίτερα σημαντική πανελλαδική διάκριση που πέτυχαν!

ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣ – ΧΑΡΤΗΣ

Λευκώματα του σχολείου μας