Αρχική » ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ » Διακρίσεις μαθητών μας στο 15ο Ομαδικό Πρωτάθλημα Αττικής 2017

Τελευταίες ανακοινώσεις

Διακρίσεις μαθητών μας στο 15ο Ομαδικό Πρωτάθλημα Αττικής 2017

Στο 15ο Ομαδικό Πρωτάθλημα Αττικής 2017 που διεξήχθη στις 18 Μαρτίου 2017, στο «The Μall Athens», Αμαρουσίου, Αττικής, το Βαρβάκειο Πρότυπο Γυμνάσιο, με τις Α και Β ομάδες σκακιού, κατέκτησε την 4η και 16η θέση αντίστοιχα, μεταξύ των 50 Σχολικών Ομάδων Γυμνασίων που συμμετείχαν.

Η ομάδα Α προκρίθηκε στην τελική φάση και θα λάβει μέρος στο 15ο Πανελλήνιο Ομαδικό Πρωτάθλημα Μαθητών-Μαθητριών 2017 που θα πραγματοποιηθεί στις 8?10 Απριλίου 2017, στο Λουτράκι, Κορινθίας.

ΟΜΑΔΑ Α
1. ΓΚΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΑΝΤΩΝΙΟΣ
2. ΨΑΘΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
3. ΚΟΛΥΒΑΣ-ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΡΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
4. ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ
5. ΚΑΚΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΟΜΑΔΑ Β
1. ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
2. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
3. ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4. ΧΑΤΖΗΕΥΘΥΜΙΑΔΗ ΣΟΦΙΑ
5. ΜΠΑΜΠΑΤΣΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Η Διεύθυνση του σχολείου και ο Σύλλογος Διδασκόντων συγχαίρει θερμά όλους τους μαθητές μας για την προσπάθειά τους και την σημαντική διάκριση που πέτυχαν!

ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣ – ΧΑΡΤΗΣ

Λευκώματα του σχολείου μας