Αρχική » ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ » Διάκριση μαθήτριας στους 1ους Μαθητικούς Αγώνες Ρητορικής Τέχνης Γυμνασίων

Τελευταίες ανακοινώσεις

Διάκριση μαθήτριας στους 1ους Μαθητικούς Αγώνες Ρητορικής Τέχνης Γυμνασίων

Η μαθήτρια Μαριάννα Κόκκα της Γ? Γυμνασίου διακρίθηκε στο ρητορικό αγώνισμα της εκφραστικής ανάγνωσης, μπαίνοντας στην τελική πεντάδα των μαθητών/τριών με την καλύτερη παρουσία, στους 1ους Μαθητικούς Αγώνες Ρητορικής Τέχνης Γυμνασίων, που διεξήχθησαν στις 6 και 7 Μαΐου 2017, στα Εκπαιδευτήρια Αυγουλέα-Λιναρδάτου.

Υπεύθυνη καθηγήτρια: Ευσταθία Λαλιώτου

ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣ – ΧΑΡΤΗΣ