Αρχική » ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ » Εορτασμός της Εθνικής Επετείου της 25ης Μαρτίου

Εορτασμός της Εθνικής Επετείου της 25ης Μαρτίου

Η φετινή εκδήλωση της εθνικής γιορτής της 25ης Μαρτίου ήταν αφιερωμένη στην

Έξοδο του Μεσολογγίου.

Οι συγκλονιστικές στιγμές της πολιορκίας και της Εξόδου αναβίωσαν μέσα από τις συγκινητικές  απαγγελίες και αφηγήσεις των μαθητών μας,  τα τραγούδια που ερμήνευσε η χορωδία μας με ιδιαίτερη ευαισθησία  και τους δημοτικούς χορούς που χόρεψαν με δεξιοτεχνία οι μαθητές μας.

Θερμά συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά.

ΠΡΌΓΡΑΜΜΑ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ

Τσάμικος χορός: