Αρχική » ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ » Διακρίσεις μαθητών μας στο 29ο ατομικό σχολικό σκακιστικό πρωτάθλημα Βορείου Τομέα Αθηνών

Τελευταίες ανακοινώσεις

Το Σάββατο 18/02/2017 πραγματοποιήθηκε το 29ο ατομικό σχολικό επίσημο σκακιστικό πρωτάθλημα 2017 Βορείου Τομέα Αθηνών. Από το Σχολείο μας, ο μαθητής Γκούτης Παναγιώτης-Αντώνιος του τμήματος Α1 κατέκτησε την 1η θέση αήττητος, ύστερα από επτά συνεχόμενους γύρους, μεταξύ 31 μαθητών της Α΄Γυμνασίου.

Επίσης, διακρίθηκαν οι μαθητές της Β΄ Γυμνασίου: Φωτιάδης Φίλιππος 2η θέση και Μαρμαράς Γεώργιος 3η θέση.

Η Διεύθυνση του σχολείου και ο Σύλλογος Διδασκόντων συγχαίρει θερμά όλους τους μαθητές μας για τη συμμετοχή και την προσπάθειά τους!

Αναλυτικά όλοι οι συμμετέχοντες:

ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣ – ΧΑΡΤΗΣ

Λευκώματα του σχολείου μας