Αρχική » ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ » Συγκρότηση του πενταμελούς Συμβουλίου Στήριξης του Βαρβακείου Προτύπου Γυμνασίου

Τελευταίες ανακοινώσεις

Το ΕΠ.Ε.Σ. του Βαρβακείου Προτύπου Γυμνασίου έχοντας υπόψη:
1. Το άρθρο 22 του Ν. 4692/2020 (ΦΕΚ 111/12.06.2020, τεύχος A’)
2. Την από 22.03.2021 επιστολή του Δήμου Φιλοθέης-Ψυχικού (απόφαση αριθ. 28/10-3-2021 του Δημοτικού Συμβουλίου Δήμου Φιλοθέης-Ψυχικού)
3. Την από 25.02.2021 επιστολή του Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων του Βαρβακείου Προτύπου Γυμνασίου
4. Την από 17.02.2021 επιστολή-πρόταση του Δ.Σ. του Συλλόγου Αποφοίτων του Βαρβακείου Προτύπου Γυμνασίου.
αποφασίζει
τη συγκρότηση πενταμελούς Συμβουλίου Στήριξης του Βαρβακείου Προτύπου Γυμνασίου με τετραετή θητεία, ως εξής:
α) Γελαδάκη Σοφία, Διευθύντρια του Β.Π.Γ., Πρόεδρος
β) Ζαφειροπούλου-Σαρρή Περσεφόνη-Άλκηστη (Πέννυ), Πρόεδρος του Συμβουλίου της Κοινότητας Φιλοθέης, Αντιπρόεδρος
γ) Παξινός Οδυσσέας, Πρόεδρος του Συλλόγου Γονέων-Κηδεμόνων του Βαρβακείου Προτύπου Γυμνασίου, Μέλος
δ) Ζησόπουλος Σωτήρης, Πρόεδρος του Συλλόγου Αποφοίτων του Βαρβακείου, Μέλος
ε) Σωτηροπούλου Πόπη, Μέλος Δ.Σ. του Συλλόγου Αποφοίτων του του Βαρβακείου, Μέλος
Εκ μέρους του ΕΠ.Ε.Σ.
Η Πρόεδρος