Αρχική » ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ » 79ος Πανελλήνιος Μαθητικός Διαγωνισμός στα Μαθηματικά «Ευκλείδης»

Τελευταίες ανακοινώσεις

79ος Πανελλήνιος Μαθητικός Διαγωνισμός στα Μαθηματικά «Ευκλείδης»

Ο 79ος Πανελλήνιος Μαθητικός Διαγωνισμός (Π.Μ.Δ.) στα Μαθηματικά «ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ» θα γίνει το Σάββατο 19 Ιανουαρίου 2019 στις 09.00-12.00 πμ.

Οι μαθητές και οι μαθήτριες του Βαρβακείου Προτύπου Γυμνασίου θα διαγωνισθούν στο Πρότυπο Γενικό Λύκειο Αναβρύτων, Λεωφ. Κηφισίας 184, Κηφισιά.

Εξεταστικά κέντρα

ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣ – ΧΑΡΤΗΣ