Αρχική » ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ » Προσωρινός αξιολογικός πίνακας υποψηφίων εκπαιδευτικών για το Β.Π.Γ.

Προσωρινός αξιολογικός πίνακας υποψηφίων εκπαιδευτικών για το Β.Π.Γ.

Στον παρακάτω σύνδεσμο μπορείτε να δείτε τον προσωρινό αξιολογικό πίνακα υποψηφίων εκπαιδευτικών με πρώτη προτίμηση το σχολείο μας.

ΠΡΟΣΩΡΙΝΟΣ ΑΞΙΟΛΟΓΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΥΠΟΨ ΕΚΠ ΒΠΓ

Από την Τετάρτη 15 Ιουλίου 2020 μέχρι και την Παρασκευή 17 Ιουλίου 2020 στις 15:00, οι υποψήφιοι/ες μπορούν να αποστείλουν τυχόν ενστάσεις στο email του σχολείου: gpeiravar@sch.gr

ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣ – ΧΑΡΤΗΣ

Λευκώματα του σχολείου μας