Αρχική » ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ » Έναρξη σχολείου και Αγιασμός

Β ΤΑΞΗ

• Στις 08.45 προσέλευση
  • Είσοδος από την οδό Χλόης
  • Συγκέντρωση στην πυλωτή του κυλικείου (σύμφωνα με τις οδηγίες που θα υπάρχουν στην είσοδο).ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΗΜΕΡΑΣ

Γ ΤΑΞΗ

• Στις 9.00 προσέλευση
  • Είσοδος από την οδό Χλόης
  • Συγκέντρωση στο προαύλιο (σύμφωνα με τις οδηγίες που θα υπάρχουν στην είσοδο).ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΗΜΕΡΑΣ
    • Αγιασμός

Ο αγιασμός θα γίνει στις 11.30 και η αποχώρηση όλων των μαθητών μετά το τέλος του Αγιασμού.

Λόγω των έκτακτων καταστάσεων παρακαλούνται οι γονείς και κηδεμόνες να παραμείνουν έξω από το χώρο του σχολείου.

Οι μαθητές θα πρέπει να φορούν μάσκα.

ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣ – ΧΑΡΤΗΣ

Λευκώματα του σχολείου μας