Αρχική » ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ » Έναρξη σχολικού έτους 2018-19

Τελευταίες ανακοινώσεις

Έναρξη σχολικού έτους 2018-19

Ο Aγιασμός για την έναρξη της νέας σχολικής χρονιάς θα τελεσθεί την  Τρίτη 11 Σεπτεμβρίου 2018 στις 9:00. Την ίδια ημέρα, μετά την τελετή, θα δοθούν τα βιβλία και το πρόγραμμα της πρώτης εβδομάδας στους μαθητές.

Κατά τη διάρκεια παραλαβής των βιβλίων καλούνται οι γονείς/κηδεμόνες σε μια πρώτη συνάντηση με το σύλλογο γονέων κηδεμόνων στην αίθουσα τελετών του σχολείου.

ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣ – ΧΑΡΤΗΣ

Λευκώματα του σχολείου μας