Αρχική » ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ » Αγιασμός – Πρόγραμμα μαθημάτων – Διανομή βιβλίων

Τελευταίες ανακοινώσεις

Αγιασμός – Πρόγραμμα μαθημάτων – Διανομή βιβλίων

Ο αγιασμός για την έναρξη του σχολικού έτους 2022-23 θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα 12 Σεπτεμβρίου 2022 στις  09.30 π.μ. Προσέλευση μαθητών 9.00 π.μ.

Μετά το πέρας του αγιασμού:

·       θα δοθεί στους μαθητές/τριες πρόγραμμα διδασκαλίας και

·       οι μαθητές/τριες ανά τμήμα θα κατεβαίνουν στο ισόγειο για να παραλάβουν τα βιβλία τους.

·       Οι μαθητές/τριες να έχουν μαζί τους τις τσάντες τους για τη μεταφορά των βιβλίων.

ΛΕΥΚΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ

ΠΡΟΣΒΑΣΗ – ΧΑΡΤΗΣ

Ραδιοφωνικός Σταθμός ΒΠΓ. Εκπομπή Μάϊου 2022 για τον ρόλο της μουσικής στον κινηματογράφο

Ραδιοφωνικός σταθμός ΒΠΓ-Χριστουγεννιάτικη εκπομπή-21-12-2021