Αρχική » ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ » Οριστικός κατάλογος με τα στοιχεία των υποψηφίων Α τάξης 2018-19

Τελευταίες ανακοινώσεις

Οριστικός κατάλογος με τα στοιχεία των υποψηφίων Α τάξης 2018-19

Κατάλογος υποψηφίων για την Α Τάξη 2018-19 του ΒΠΓ

Υπενθυμίζουμε ότι οι εξετάσεις θα γίνουν την Πέμπτη 21 Ιουνίου. Οι μαθητές και οι μαθήτριες προσέρχονται στις εξετάσεις με τον κωδικό που έχουν αποκτήσει ηλεκτρονικά και έχουν εκτυπώσει από το σύστημα και ένα πιστοποιητικό ταυτοπροσωπίας (εκδίδεται από τα ΚΕΠ, τον Δήμο ή την Αστυνομία), ή αστυνομική ταυτότητα ή διαβατήριο.

Περαιτέρω λεπτομέρειες και οδηγίες για τη διενέργεια των εξετάσεων θα ανακοινωθούν έγκαιρα στην ιστοσελίδα του Βαρβακείου  Προτύπου Γυμνασίου.

ΛΕΥΚΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ

ΠΡΟΣΒΑΣΗ – ΧΑΡΤΗΣ

Ραδιοφωνικός Σταθμός ΒΠΓ. Εκπομπή Μάϊου 2022 για τον ρόλο της μουσικής στον κινηματογράφο

Ραδιοφωνικός σταθμός ΒΠΓ-Χριστουγεννιάτικη εκπομπή-21-12-2021