Αρχική » ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ » Οριστικός κατάλογος με τα στοιχεία των υποψηφίων Α τάξης 2018-19

Οριστικός κατάλογος με τα στοιχεία των υποψηφίων Α τάξης 2018-19

Κατάλογος υποψηφίων για την Α Τάξη 2018-19 του ΒΠΓ

Υπενθυμίζουμε ότι οι εξετάσεις θα γίνουν την Πέμπτη 21 Ιουνίου. Οι μαθητές και οι μαθήτριες προσέρχονται στις εξετάσεις με τον κωδικό που έχουν αποκτήσει ηλεκτρονικά και έχουν εκτυπώσει από το σύστημα και ένα πιστοποιητικό ταυτοπροσωπίας (εκδίδεται από τα ΚΕΠ, τον Δήμο ή την Αστυνομία), ή αστυνομική ταυτότητα ή διαβατήριο.

Περαιτέρω λεπτομέρειες και οδηγίες για τη διενέργεια των εξετάσεων θα ανακοινωθούν έγκαιρα στην ιστοσελίδα του Βαρβακείου  Προτύπου Γυμνασίου.

ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣ – ΧΑΡΤΗΣ

Λευκώματα του σχολείου μας