Αρχική » ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ » Αποτελέσματα του 80ου Πανελληνίου Μαθητικού Διαγωνισμού

Αποτελέσματα του 80ου Πανελληνίου Μαθητικού Διαγωνισμού

Αποτελέσματα του 80ου Πανελληνίου Μαθητικού Διαγωνισμού που πραγματοποιήθηκε το Σάββατο 9 Νοεμβρίου 2019.

Η επόμενη φάση του διαγωνισμού «ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ» θα γίνει το Σάββατο 18  Ιανουαρίου 2020 στις 09.00-12.00 πμ., στον οποίο θα συμμετέχουν μόνο οι επιτυχόντες του διαγωνισμού.

Τα αποτελέσματα βρίσκονται στην ιστοσελίδα της Ε.Μ.Ε. www.hms.gr.

Τα Εξεταστικά Κέντρα είναι:

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΑ ΚΕΝΤΡΑ

ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣ – ΧΑΡΤΗΣ