Αρχική » ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ » Αποτελέσματα του 80ου Πανελληνίου Μαθητικού Διαγωνισμού

Τελευταίες ανακοινώσεις

Αποτελέσματα του 80ου Πανελληνίου Μαθητικού Διαγωνισμού

Αποτελέσματα του 80ου Πανελληνίου Μαθητικού Διαγωνισμού που πραγματοποιήθηκε το Σάββατο 9 Νοεμβρίου 2019.

Η επόμενη φάση του διαγωνισμού «ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ» θα γίνει το Σάββατο 18  Ιανουαρίου 2020 στις 09.00-12.00 πμ., στον οποίο θα συμμετέχουν μόνο οι επιτυχόντες του διαγωνισμού.

Τα αποτελέσματα βρίσκονται στην ιστοσελίδα της Ε.Μ.Ε. www.hms.gr.

Τα Εξεταστικά Κέντρα είναι:

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΑ ΚΕΝΤΡΑ

ΛΕΥΚΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ

ΠΡΟΣΒΑΣΗ – ΧΑΡΤΗΣ

Ραδιοφωνικός Σταθμός ΒΠΓ. Εκπομπή Μάϊου 2022 για τον ρόλο της μουσικής στον κινηματογράφο

Ραδιοφωνικός σταθμός ΒΠΓ-Χριστουγεννιάτικη εκπομπή-21-12-2021

Το Σχολείο μας, μέλος του ASPnet – UNESCO