Αρχική » Άλλες Δράσεις » Η ομάδα του προγράμματος ASPNet UNESCO στο 42ο Παγκύπριο Συμπόσιο

Τελευταίες ανακοινώσεις

Η ομάδα του προγράμματος ASPNet UNESCO στο 42ο Παγκύπριο Συμπόσιο

Το 42ο Παγκύπριο Συμπόσιο του Δικτύου Εταιρικών Σχολείων UNESCO (ASPnet) με θέμα «Πολιτιστική Κληρονομιά: γνώση, ανάπτυξη, εξέλιξη», που πραγματοποιήθηκε στις 4-5 Απριλίου 2019 στο Όμοδος Λεμεσού, παρακολούθησε ομάδα 14 μαθητών του Ομίλου ASPNet UNESCO του σχολείου μας, που την αποτελούσαν οι: Αϊδίνη Μελίνα, Αϊδίνης Δημήτρης, Δανίκα Φοίβη, Θεοφανίδη Κατερίνα, Καρακλάς Κωνσταντίνος, Μάνδαλος Δημήτρης, Μαντζώρου Ζέλια, Μικελάκης Ορέστης, Ξανθάκος Βασίλης,  Παγώνα Εβίτα, Ρημαγμός Θόδωρος, Στατήρη Ραφαηλία, Χρυσοπούλου Μάρω, Ψωμά-Διακουμάκου Εβίτα.

Δελτίο τύπου ASPNet UNESCO

ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣ – ΧΑΡΤΗΣ