Αρχική » ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ » Διάκριση μαθητών μας στον Πανελλήνιο Διαγωνισμό Φυσικής «Αριστοτέλης 2019»

Διάκριση μαθητών μας στον Πανελλήνιο Διαγωνισμό Φυσικής «Αριστοτέλης 2019»

Ανακοινώθηκαν τα αποτελέσματα του Διαγωνισμού Φυσικής «Αριστοτέλης 2019». Σύμφωνα με την επιτροπή του Διαγωνισμού βραβεύονται  οι μαθητές με 1ο βραβείο αριστείας, 2ο βραβείο αριστείας, 3ο βραβείο αριστείας και εύφημο μνεία για κάθε τάξη του Γυμνασίου και του Λυκείου. Στους υπόλοιπους μαθητές που διαγωνίστηκαν απονέμεται έπαινος συμμετοχής.  Από το σχολείο μας είχαμε τις παρακάτω διακρίσεις:

Α’ Γυμνασίου

1o ΒΡΑΒΕΙΟ ΑΡΙΣΤΕΙΑΣ   Παπαϊωάννου Ιωάννης-Αχιλλέας

2o ΒΡΑΒΕΙΟ ΑΡΙΣΤΕΙΑΣ   Διακουμή  Αναστασία ,Αϊδίνης Δημήτριος,

ΕΥΦΗΜΟΣ ΜΝΕΙΑ     Αποστολάρας  Φοίβος-Φώτης

Β’ Γυμνασίου

2o ΒΡΑΒΕΙΟ ΑΡΙΣΤΕΙΑΣ    Μαρκάκης Αντώνιος,  Τέγος Λάμπρος

3o ΒΡΑΒΕΙΟ ΑΡΙΣΤΕΙΑΣ     Βαρδούλια Μαρία

ΕΥΦΗΜΟΣ ΜΝΕΙΑ   Μπαμπατσιάς Στέργιος,  Παπαδογεώργος Βασίλειος  ,  Πλακίτση Μαρία -Ηλέκτρα

Γ’ Γυμνασίου

2o ΒΡΑΒΕΙΟ ΑΡΙΣΤΕΙΑΣ   Αιφαντή Ελισάβετ

Συγχαρητήρια στους μαθητές μας.

ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣ – ΧΑΡΤΗΣ

Λευκώματα του σχολείου μας