Αρχική » Άλλες Δράσεις » Αθλητική ημέρα 2018-19

Τελευταίες ανακοινώσεις

Αθλητική ημέρα 2018-19

Η αθλητική ημέρα πραγματοποιήθηκε στο σχολείο μας την Τετάρτη 3/10/2018. Το σύνολο των μαθητών μετακινήθηκε στις αθλητικές εγκαταστάσεις του Αττικού Άλσους, όπου και αγωνίστηκαν με τις ομάδες τους σε ποδόσφαιρο, βόλευ, μπάσκετ 3×3 και τένις. Οι ίδιοι οι μαθητές ανέλαβαν τους ρόλους των διαιτητών και οργανωτών των τουρνουά.
Ήταν μια ξεχωριστή ημέρα  αφιερωμένη στη φύση, την άσκηση και το αθλητικό ιδεώδες.

ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣ – ΧΑΡΤΗΣ

Λευκώματα του σχολείου μας