Αρχική » ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ » Διακρίσεις μαθητών στο Διαγωνισμό Πληροφορικής και Υπολογιστικής Σκέψης «Bebras»

Επτά μαθητές του Ομίλου Προγραμματισμού και Αλγοριθμικής Σκέψης, οι Νικόλαος Βαζούρας (Α1), Νεκτάριος Ζωΐδης (Α2), Κωνσταντίνος Λίτος (Α2), Παύλος Μουστάκης (Α2), Άγγελος Ρομποτής (Α4), Σοφιάνα Στουραΐτου (Α4) και Ορέστης Χατζηαποστόλου (Β4) συμμετείχαν στον Μαθητικό Διαγωνισμό Πληροφορικής και Υπολογιστικής Σκέψης «Bebras».

Σύμφωνα με την κατάταξή τους, οι μαθητές μας πέτυχαν ξεχωριστές επιδόσεις ανάμεσα στους 2.849 συμμετέχοντες πανελλαδικά στην κατηγορία Α’-Β’ Γυμνασίου (13-14 ετών)! Ενδεικτικά αναφέρουμε: Νεκτάριος Ζωΐδης 31ος, Άγγελος Ρομποτής 60ος, Ορέστης Χατζηαποστόλου 88ος, Σοφιάνα Στουραΐτου 119η.

Θερμά συγχαρητήρια στους μαθητές μας για τη συμμετοχή τους και τις επιδόσεις τους!

ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣ – ΧΑΡΤΗΣ

Λευκώματα του σχολείου μας