Αρχική » ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ » Διακρίσεις μαθητών στο Διαγωνισμό Πληροφορικής και Υπολογιστικής Σκέψης «Bebras»

Τελευταίες ανακοινώσεις

Επτά μαθητές του Ομίλου Προγραμματισμού και Αλγοριθμικής Σκέψης, οι Νικόλαος Βαζούρας (Α1), Νεκτάριος Ζωΐδης (Α2), Κωνσταντίνος Λίτος (Α2), Παύλος Μουστάκης (Α2), Άγγελος Ρομποτής (Α4), Σοφιάνα Στουραΐτου (Α4) και Ορέστης Χατζηαποστόλου (Β4) συμμετείχαν στον Μαθητικό Διαγωνισμό Πληροφορικής και Υπολογιστικής Σκέψης «Bebras».

Σύμφωνα με την κατάταξή τους, οι μαθητές μας πέτυχαν ξεχωριστές επιδόσεις ανάμεσα στους 2.849 συμμετέχοντες πανελλαδικά στην κατηγορία Α’-Β’ Γυμνασίου (13-14 ετών)! Ενδεικτικά αναφέρουμε: Νεκτάριος Ζωΐδης 31ος, Άγγελος Ρομποτής 60ος, Ορέστης Χατζηαποστόλου 88ος, Σοφιάνα Στουραΐτου 119η.

Θερμά συγχαρητήρια στους μαθητές μας για τη συμμετοχή τους και τις επιδόσεις τους!

ΛΕΥΚΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ

ΠΡΟΣΒΑΣΗ – ΧΑΡΤΗΣ

Ραδιοφωνικός Σταθμός ΒΠΓ. Εκπομπή Μάϊου 2022 για τον ρόλο της μουσικής στον κινηματογράφο

Ραδιοφωνικός σταθμός ΒΠΓ-Χριστουγεννιάτικη εκπομπή-21-12-2021