»

Απρ 02 2019

Στιγμιότυπα από τη συμμετοχή ομάδας μαθητών μας στο «Dancing to Connect»

Η χορογραφία των 18 μαθητών μας, που χτίστηκε με την καθοδήγηση των χορογράφων, Κάντυ Καρρά και Δημόκριτου Σηφάκη, παρουσιάστηκε την Κυριακή 31 Μαρτίου στη Στέγη του Ιδρύματος Ωνάση, μαζί με αυτές άλλων εννέα σχολείων. Η συμμετοχή  του σχολείου μας παρουσιάζεται στο βίντεο στην ιστοσελίδα  της Στέγης Live | Dancing to connect 2019 – Χορεύω, άρα επικοινωνώ – Ίδρυμα Ωνάση,στο χρονικό διάστημα 1:43-1:56.
Θερμά συγχαρητήρια στους μαθητές μας Αυγερινό Ιωάννη, Βαλσάμη-Φαρμακίδη Μιχαέλα,  Γιαννίκο Παναγιώτη, Καζατζόγλου Οδυσσέα, Καρεκλά Κων/νο, Κασπίρη Γιώργο, Κουρκουλή Κυριάκο, Κυράνα Ήβη, Λαμπρόπουλο Άγγελο,  Ματζώρου Ζέλια, Μουτσοπούλου Φοίβη, Μπίφσα Ελένη, Παπαδοπούλου Μαγδαληνή, Παπαπαναγιώτου Λευτέρη, Παράσχη Βασιλική, Ταγκαρέλη Μαρία-Θεοδώρα, Τσουλουφά Στέλλα, Χρυσοπούλου Μάρω και στους χορογράφους τους!