»

Μαρ 29 2019

Πρόσκληση για το πρόγραμμα Dancing to Connect,

«Χορεύω άρα επικοινωνώ/ Dancing to Connect»

από το σχολείο μας στη Στέγη του Ιδρύματος Ωνάση

Η χορογραφία, που χτίστηκε με την καθοδήγηση των επαγγελματιών χορευτών, Κάντυ Καρρά και Δημόκριτου Σηφάκη, από 18 μαθητές του σχολείου μας στο πλαίσιο του προγράμματος της Στέγης του Ιδρύματος Ωνάση  «Χορεύω άρα επικοινωνώ/ Dancing to Connect» στο χρονικό διάστημα 19-29 Μαρτίου, θα παρουσιαστεί στην Κεντρική Σκηνή της Στέγης (Λεωφ. Συγγρού 107) την Κυριακή 31 Μαρτίου 2019 και ώρα 19:00, μαζί με τις χορογραφίες άλλων 9 σχολείων που συμμετέχουν στο ίδιο πρόγραμμα.

Χορεύουν οι μαθητές μας: Αυγερινός Ιωάννης, Βαλσάμη-Φαρμακίδη Μιχαέλα,  Γιαννίκος Παναγιώτης, Καζατζόγλου Οδυσσέας, Καρεκλάς Κων/νος, Κασπίρης Γιώργος, Κουρκουλής Κυριάκος, Κυράνα Ήβη, Λαμπρόπουλος Άγγελος,  Ματζώρου Ζέλια, Μουτσοπούλου Φοίβη, Μπίφσα Ελένη, Παπαδοπούλου Μαγδαληνή, Παπαπαναγιώτου Λευτέρης, Παράσχη Βασιλική, Ταγκαρέλη Μαρία-Θεοδώρα, Τσουλουφά Στέλλα, Χρυσοπούλου Μάρω

Η είσοδος είναι δωρεάν με δελτία εισόδου. Η διανομή των δελτίων για το ευρύ κοινό θα ξεκινήσει 1 ώρα πριν από την εκδήλωση με σειρά προτεραιότητας.