Αρχική » ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ » Διακριθέντες μαθητές/τριες στον Πανελλήνιο Διαγωνισμό Φυσικής «Αριστοτέλης» 2017

Στις 11 Μαρτίου 2017 διεξήχθη ο Πανελλήνιος Μαθητικός Διαγωνισμός Φυσικής Γυμνασίου «Αριστοτέλης».

Οι διακρίσεις που έλαβαν οι μαθητές και μαθήτριες του Βαρβακείου Πρότυπου Γυμνασίου, ανάλογα με την επίδοσή τους, είναι:

1ο ΒΡΑΒΕΙΟ ΑΡΙΣΤΕΙΑΣ:
Ρημαγμός Θεόδωρος (Α’ Γυμνασίου)
3ο ΒΡΑΒΕΙΟ ΑΡΙΣΤΕΙΑΣ:
Παπαβαγγέλης Θεόδωρος (Α’ Γυμνασίου)
Τερπένου Κωνσταντίνος (Α’ Γυμνασίου)
Χρόνης Παναγιώτης (Α’ Γυμνασίου)
ΕΥΦΗΜΟ ΜΝΕΙΑ − Οι μαθητές της Α΄ Γυμνασίου:
Ευσταθίου Παναγιώτης
Καντεράκης Νικόλαος−Ραφαήλ
Νίνος Γεώργιος
Μονοβασίου Εύα
Δούμα Ρωσσάνα−Θεοδώρα
ΕΥΦΗΜΟ ΜΝΕΙΑ − Οι μαθητές της B΄ Γυμνασίου:
Μπέσιος Ορέστης−Δημήτρης
Κύρκου Ελένη
Λογοθέτης Ξενοφών
Λεοντιάδης Κωνσταντίνος
ΕΥΦΗΜΟ ΜΝΕΙΑ − Οι μαθητές της Γ΄ Γυμνασίου:
Τριανταφύλλου Ελευθερία
Τριανταφύλλου Σοφία
Ψαρογιαννακοπούλου Μελίνα

Θερμά συγχαρητήρια στους παραπάνω μαθητές και μαθήτριες του Γυμνασίου μας, που διακρίθηκαν.

ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣ – ΧΑΡΤΗΣ

Λευκώματα του σχολείου μας