Αρχική » ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ » Εισαγωγή μαθητών στην Α΄τάξη του συνδεδεμένου Πρότυπου Γενικού Λυκείου

Εισαγωγή μαθητών στην Α΄τάξη του συνδεδεμένου Πρότυπου Γενικού Λυκείου

Οι ενδιαφερόμενοι γονείς και κηδεμόνες για την εισαγωγή των μαθητών/τριών στην Α? τάξη του Πρότυπου Γενικού Λυκείου της Βαρβακείου Σχολής θα πρέπει να ενημερωθούν από την διευκρινιστική ανακοίνωση της Δ.Ε.Π.Π.Σ.

Διευκρινήσεις σχετικά με την εισαγωγή μαθητών/τριών και σχετικές ρυθμίσεις στα Πειραματικά και στα Πρότυπα Σχολεία για το σχολικό έτος 2017-2018.

ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣ – ΧΑΡΤΗΣ

Λευκώματα του σχολείου μας