Αρχική » Άλλες Δράσεις » Συμμετοχή σε δράσεις του Συλλόγου Αποφοίτων του σχολείου μας

Τελευταίες ανακοινώσεις

Συμμετοχή σε δράσεις του Συλλόγου Αποφοίτων του σχολείου μας

Ήμασταν κι εμείς εκεί! Το Βαρβάκειο Πρότυπο Γυμνάσιο συμμετείχε στην -από κοινού με τον Δήμο Αθηναίων- εκδήλωση του Συλλόγου Αποφοίτων  (26-1-2019) για τα αποκαλυπτήρια αναθηματικής πινακίδας της Βαρβακείου Σχολής στη νότια πλευρά της Βαρβακείου Αγοράς, όπου βρισκόταν έως το 1944 το κτήριο του σχολείου, και παραβρέθηκε στην κοπή της πίτας  του ίδιου Συλλόγου στις 11-2-2019.

ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣ – ΧΑΡΤΗΣ

Λευκώματα του σχολείου μας