Αρχική » ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ » Ανακοίνωση

Τελευταίες ανακοινώσεις

Ανακοίνωση

Αγαπητοί μαθητές,

τις ημέρες που θα παραμείνουν κλειστά τα σχολεία μπορείτε να εισέρχεστε στην εκπαιδευτική πλατφόρμα του Πανελλήνιου Σχολικού Δικτύου e– class του σχολείου μας μέσω του σχετικού link (https://eclass.sch.gr/modules/auth/opencourses.php?fc=269) για να βρίσκετε υλικό, εργασίες και/ ή ανακοινώσεις από τους καθηγητές του κάθε μαθήματος. Η συχνότητα των αναρτήσεων θα αντιστοιχεί στις ώρες διδασκαλίας των μαθημάτων στο ωρολόγιο πρόγραμμα του σχολείου.

Από τη διεύθυνση του Β.Π.Γ

ΛΕΥΚΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ

ΠΡΟΣΒΑΣΗ – ΧΑΡΤΗΣ

Ραδιοφωνικός Σταθμός ΒΠΓ. Εκπομπή Μάϊου 2022 για τον ρόλο της μουσικής στον κινηματογράφο