Αρχική » ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ » Εγγραφή μαθητών Α Γυμνασίου 2021-22 (νεότερη ανακοίνωση 1-9-2021)

Εγγραφή μαθητών Α Γυμνασίου 2021-22 (νεότερη ανακοίνωση 1-9-2021)

Οι γονείς/κηδεμόνες των εισακτέων μαθητών της Α Γυμνασίου, την Πέμπτη 2-9 και την Παρασκευή 3-9 (ώρες 9.00-13.00), θα πρέπει να προσκομίσουν κάποιο αποδεικτικό για την διδασκαλία της δεύτερης ξένης γλώσσας στο δημοτικό σχολείο (αν δεν διαθέτουν κάτι σχετικό θα υπογράψουν υπεύθυνη δήλωση που θα τους δοθεί από το σχολείο) και  θα παραλάβουν  το υπηρεσιακό σημείωμα μετεγγραφής, που στη συνέχεια θα καταθέσουν στο Γυμνάσιο πρώτης εγγραφής του παιδιού τους. Η είσοδος θα γίνει από την οδό Χλόης με σειρά προτεραιότητας.

ΛΕΥΚΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ

ΠΡΟΣΒΑΣΗ – ΧΑΡΤΗΣ

Ραδιοφωνικός Σταθμός ΒΠΓ. Εκπομπή Μάϊου 2022 για τον ρόλο της μουσικής στον κινηματογράφο

Ραδιοφωνικός σταθμός ΒΠΓ-Χριστουγεννιάτικη εκπομπή-21-12-2021