Αρχική » Άλλες Δράσεις » Τετάρτη 22 Φεβρουαρίου 2017 – Εκδήλωση του Βαρβακείου Προτύπου Γυμνασίου

Τελευταίες ανακοινώσεις

Τετάρτη 22 Φεβρουαρίου 2017 – Εκδήλωση του Βαρβακείου Προτύπου Γυμνασίου

Εκδήλωση του Βαρβακείου Προτύπου Γυμνασίου με θέμα: «Διάδωσε το μήνυμα και σώσε μια ζωή», στις 19:00μμ., στο «Σπυροπούλειο» Πολιτιστικό Κέντρο, Αγ. Σοφίας 1 και Ολυμπιονικών, Νέο Ψυχικό.

Δελτίο Τύπου 22-2-2017.

Πρόσκληση 22-2-2017.

«Είναι στο χέρι σας ?στο DNA σας», κείμενο της μαθήτριας Γλυκερίας Αποστολάρα.

«Χαρίζω ένα κομμάτι του εαυτού μου», κείμενο της μαθήτριας Ελένης Διαμαντοπούλου.

Πρόγραμμα Εκδήλωσης 22-2-2017.

«Πώς να γίνεις δότης μυελού των οστών;» Βίντεο, Κείμενο: Νικόλας Καραολίδης, Αφήγηση: Σοφία Μπιμπίρη.

ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣ – ΧΑΡΤΗΣ

Λευκώματα του σχολείου μας