Αρχική » ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ » Ενημέρωση γονέων/κηδεμόνων Α Γυμνασίου

Τελευταίες ανακοινώσεις

Ενημέρωση γονέων/κηδεμόνων Α Γυμνασίου

Η διεύθυνση και οι καθηγητές του Βαρβακείου Προτύπου Γυμνασίου θα πραγματοποιήσουν συνάντηση γνωριμίας με τους γονείς/κηδεμόνες των μαθητών της Α Γυμνασίου τη Δευτέρα 7 Οκτωβρίου 2019 και ώρα 14.15.

ΛΕΥΚΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ

ΠΡΟΣΒΑΣΗ – ΧΑΡΤΗΣ

Ραδιοφωνικός Σταθμός ΒΠΓ. Εκπομπή Μάϊου 2022 για τον ρόλο της μουσικής στον κινηματογράφο

Ραδιοφωνικός σταθμός ΒΠΓ-Χριστουγεννιάτικη εκπομπή-21-12-2021