Αρχική » ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ » Εκδήλωση υποδοχής και ενημέρωσης γονέων / κηδεμόνων Α Γυμνασίου 2017-18

Τελευταίες ανακοινώσεις

Εκδήλωση υποδοχής και ενημέρωσης γονέων / κηδεμόνων Α Γυμνασίου 2017-18

Την Τετάρτη 11 Οκτωβρίου 2017 πραγματοποιήθηκε στο Βαρβάκειο Πρότυπο Γυμνάσιο, υποδοχή και ενημέρωση των γονέων και κηδεμόνων για τους μαθητές/τριες της Α Γυμνασίου. Στην ενημέρωση συμμετείχαν οι διδάσκοντες στην Α Γυμνασίου και παραβρέθηκαν σχεδόν όλοι οι γονείς/κηδεμόνες, τους οποίους η Διεύθυνση και ο σύλλογος Διδασκόντων του ΒΠΓ ευχαριστεί θερμά για το ενδιαφέρον τους. Παρατίθενται σχετικά φωτογραφικά στιγμιότυπα:

ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣ – ΧΑΡΤΗΣ

Λευκώματα του σχολείου μας