Αρχική » ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ » Επικοινωνία με τους Διδάσκοντες του ΒΠΓ και ενημερωτική συνάντηση με τους γονείς της Α τάξης

Αγαπητοί γονείς,
λόγω των υγειονομικών μέτρων που προβλέπονται για την αποφυγή  διασποράς της λοίμωξης Covid -19, η επικοινωνία σας με το  Βαρβάκειο Πρότυπο Γυμνάσιο μπορεί να γίνεται τηλεφωνικά και/ ή μέσω του email  του σχολείου μας. Μέσα στις επόμενες ημέρες θα σας ενημερώσουμε σχετικά  με την πρώτη εξ αποστάσεως συνάντηση των γονέων της Α΄ τάξης με τους διδάσκοντες σε αυτήν, καθώς και τις δυνατότητες επαφής όλων των γονέων με τους εκπαιδευτικούς που διδάσκουν στην κάθε τάξη.
Ευχαριστούμε για την κατανόησή σας.

Από τη Διεύθυνση και τον Σύλλογο διδασκόντων του ΒΠΓ.

ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣ – ΧΑΡΤΗΣ

Λευκώματα του σχολείου μας