Αρχική » ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ » Τελική κατάταξη επιτυχόντων και επιλαχόντων μετά τη κλήρωση της 1ης Ιουλίου

Τελευταίες ανακοινώσεις

Τελική κατάταξη επιτυχόντων και επιλαχόντων μετά τη κλήρωση της 1ης Ιουλίου

Η τελική κατάταξη των επιτυχόντων καθώς και των επιλαχόντων μετά την κλήρωση, που έγινε με ευθύνη της Διεύθυνσης και της επιτροπής εξετάσεων του Βαρβακείου Προτύπου Γυμνασίου παρουσία των γονέων των ενδιαφερομένων μαθητών, την Δευτέρα 01-07-19.

ΠΙΝΑΚΑΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ ΕΠΙΤΥΧΌΝΤΩΝ-ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΩΝ 2019.

Θα ακολουθήσουν οδηγίες για την εγγραφή των μαθητών.

ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣ – ΧΑΡΤΗΣ

Λευκώματα του σχολείου μας