Αρχική » ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ » Κλήρωση ισοβαθμούντων

Κλήρωση ισοβαθμούντων

Καλούνται οι γονείς και κηδεμόνες των μαθητών/τριών που η σειρά κατάταξης στον πίνακα των επιτυχόντων είναι από τον αριθμό 100 έως και τον αριθμό  134 (με βαθμολογία 78) να προσέλθουν αν επιθυμούν στο σχολείο μας την Τρίτη 08/09/2020  και ώρα 09:30 προκειμένου να παραστούν στην κλήρωση που θα διενεργηθεί για να καθοριστεί η ακριβής σειρά κατάταξης. (Η είσοδος στο σχολείο θα γίνει από την οδό Χλόης και η μάσκα είναι υποχρεωτική).

ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ ΜΕ ΚΩΔΙΚΟΥΣ

ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣ – ΧΑΡΤΗΣ