Αρχική » ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ » Eπιτυχόντες Μαθηματικού Διαγωνισμού «Ο ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ» 2017

Τελευταίες ανακοινώσεις

Eπιτυχόντες Μαθηματικού Διαγωνισμού «Ο ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ» 2017

Οι επιτυχόντες μαθητές/τριες του Βαρβακείου Γυμνασίου στον 77ο Πανελλήνιο Μαθητικό Διαγωνισμό στα Μαθηματικά «Ο ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ» είναι:

Β’ Γυμνασίου
1. ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΒΙΡΑ
2. ΜΠΑΜΠΑΤΣΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
3. ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ
4. ΣΙΓΑΛΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Γ’ Γυμνασίου
1. ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
2. ΤΟΜΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

Οι παραπάνω επιτυχόντες θα διαγωνιστούν στην 34η ΕΘΝΙΚΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ «Ο ΑΡΧΙΜΗΔΗΣ» που θα γίνει το Σάββατο 4 Μαρτίου 2017.

Η Διεύθυνση και ο Σύλλογος Διδασκόντων συγχαίρει θερμά τους επιτυχόντες!

Η Διευθύντρια
Γεωργία Ρουμπέα