Αρχική » ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ » Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για συμμετοχή στο έργο Erasmus+ ΚΑ122- SCH-000075089, με τίτλο «Ας χτίσουμε μαζί ένα βιώσιμο μέλλον»

Τελευταίες ανακοινώσεις

Σας ανακοινώνουμε ότι το σχολείο μας για το χρονικό διάστημα 1/12/2022 έως 31/5/2024 θα υλοποιήσει το έργο Erasmus+ ΚΑ122- SCH-000075089 με τίτλο «Ας χτίσουμε μαζί ένα βιώσιμο μέλλον», σε συνεργασία με σχολικές μονάδες της Ισπανίας, της Ιταλίας και της Γαλλίας. Καλούνται μαθητές & μαθήτριες των Β’ και Γ’ τάξεων που επιθυμούν να συμμετάσχουν, να δηλώσουν την επιθυμία τους στον σύνδεσμο: https://forms.gle/9TkVYGeMB5HLKxaLA

Περισσότερες λεπτομέρειες στο παρακάτω έγγραφο:

ΠΡΟΣΒΑΣΗ – ΧΑΡΤΗΣ

ΛΕΥΚΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ

Έκτακτη Χριστουγεννιάτικη εκπομπή από τo Γ2 και το Μουσικό Εργαστήρι Βαρβακείου

Ραδιοφωνικός Σταθμός ΒΠΓ. Εκπομπή Μάϊου 2022 για τον ρόλο της μουσικής στον κινηματογράφο

Ραδιοφωνικός σταθμός ΒΠΓ-Χριστουγεννιάτικη εκπομπή-21-12-2021

Το Σχολείο μας, μέλος του ASPnet – UNESCO