Αρχική » ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ » Εθνική Ετικέτα Ποιότητας για eTwinning έργο του σχολείου μας

Τελευταίες ανακοινώσεις

Εθνική Ετικέτα Ποιότητας για eTwinning έργο του σχολείου μας

Το σχολείο μας έλαβε την Εθνική Ετικέτα Ποιότητας για το πρόγραμμα eTwinning σχολικού έτους 2018-19 “European Adventures of Game Characters” στο οποίο συμμετείχαν οι μαθητές του ομίλου Ψηφιακής Αφήγησης στην Αγγλική γλώσσα. Συγχαρητήρια στους μαθητές και στην υπεύθυνη καθηγήτρια Βασιλική Οικονομίδου (ΠΕ 06).

ΛΕΥΚΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ

ΠΡΟΣΒΑΣΗ – ΧΑΡΤΗΣ

Ραδιοφωνικός Σταθμός ΒΠΓ. Εκπομπή Μάϊου 2022 για τον ρόλο της μουσικής στον κινηματογράφο

Ραδιοφωνικός σταθμός ΒΠΓ-Χριστουγεννιάτικη εκπομπή-21-12-2021