Αρχική » ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ » Εθνική Ετικέτα Ποιότητας για eTwinning έργο του σχολείου μας

Εθνική Ετικέτα Ποιότητας για eTwinning έργο του σχολείου μας

Το σχολείο μας έλαβε την Εθνική Ετικέτα Ποιότητας για το πρόγραμμα eTwinning σχολικού έτους 2018-19 “European Adventures of Game Characters” στο οποίο συμμετείχαν οι μαθητές του ομίλου Ψηφιακής Αφήγησης στην Αγγλική γλώσσα. Συγχαρητήρια στους μαθητές και στην υπεύθυνη καθηγήτρια Βασιλική Οικονομίδου (ΠΕ 06).

ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣ – ΧΑΡΤΗΣ

Λευκώματα του σχολείου μας