Αρχική » ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ » Ολοκλήρωση εξετάσεων για την εισαγωγή στην Α Γυμνασίου

Τελευταίες ανακοινώσεις

Ολοκλήρωση εξετάσεων για την εισαγωγή στην Α Γυμνασίου

Με την ολοκλήρωση των εισαγωγικών εξετάσεων για τους μαθητές Α΄ Γυμνασίου θέλουμε να ευχαριστήσουμε :

Όλους τους συναδέλφους επιτηρητές που διατέθηκαν από άλλα σχολεία, για την καθοριστική συμβολή τους στο να πραγματοποιηθεί αυτή η διαδικασία ομαλά και χωρίς προβλήματα.

Την ΠΔΕ Αττικής ( κ. Γ. Κόσυβα).

Την ΔΔΕ Β΄ Αθήνας (και κυρίως τον Διευθυντή της κ. Γ. Ψαχούλα) , για την αμέριστη συμπαράστασή τους.

Τους εθελοντές μαθητές μας, που έδωσαν τον καλύτερό τους εαυτό.

Στιγμιότυπο από την επίσκεψη του Διευθυντή ΔΔΕ Β΄ Αθήνας στο σχολείο μας κατά το πέρας των εξετάσεων.

Οι βαθμολογίες των υποψηφίων θα αναρτηθούν στην ιστοσελίδα μας, αμέσως με την παραλαβή τους από την Διοικούσα επιτροπή των Προτύπων Πειραματικών Σχολείων.

ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣ – ΧΑΡΤΗΣ

Λευκώματα του σχολείου μας