Αρχική » ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ » Ευχαριστίες για τη διεξαγωγή των εξετάσεων

Τελευταίες ανακοινώσεις

Ευχαριστίες για τη διεξαγωγή των εξετάσεων

Το σχολείο μας ευχαριστεί θερμά τον Σύλλογο γονέων, τους εθελοντές μαθητές μας και όλους τους συναδέλφους επιτηρητές/τριες, που συνέδραμαν καθοριστικά το προσωπικό μας, ώστε να εξελιχθεί με τον καλύτερο δυνατό τρόπο η διαδικασία των εισαγωγικών εξετάσεων 800 περίπου υποψηφίων μαθητών/τριών.

ΛΕΥΚΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ

ΠΡΟΣΒΑΣΗ – ΧΑΡΤΗΣ

Ραδιοφωνικός Σταθμός ΒΠΓ. Εκπομπή Μάϊου 2022 για τον ρόλο της μουσικής στον κινηματογράφο

Ραδιοφωνικός σταθμός ΒΠΓ-Χριστουγεννιάτικη εκπομπή-21-12-2021