Αρχική » ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ » Καλό Καλοκαίρι

Καλό Καλοκαίρι

Η Διεύθυνση και ο Σύλλογος διδασκόντων του Βαρβακείου Προτύπου Γυμνασίου θέλει να ευχαριστήσει θερμά

• τους Προέδρους και τις Επιτροπές Εξετάσεων των παραρτημάτων του Εξεταστικού του Κέντρου,
  • τους συναδέλφους-επιτηρητές και
  • τους μαθητές-εθελοντές

που συνέβαλαν με συνέπεια και αίσθημα  ευθύνης στην ολοκλήρωση της εξεταστικής διαδικασίας για εισαγωγή στην Α΄ Γυμνασίου.

Το σχολείο για το καλοκαίρι θα είναι ανοικτό κάθε Τρίτη.

Καλό καλοκαίρι σε όλους!

ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣ – ΧΑΡΤΗΣ