Αρχική » Άλλες Δράσεις » Επίσκεψη στο Γηροκομείο Αθηνών

Τελευταίες ανακοινώσεις

Επίσκεψη στο Γηροκομείο Αθηνών

Την Παρασκευή 21/12, οι μαθητές του Γ1 τμήματος μετέφεραν τα είδη πρώτης ανάγκης που συγκέντρωσαν όλοι οι μαθητές του σχολείου για τις ανάγκες του Γηροκομείου Αθηνών, παρευρέθηκαν στη γιορτή που το Γηροκομείο είχε οργανώσει και τραγούδησαν τα κάλαντα.

Συνοδοί εκπαιδευτικοί: Λαλιώτου Έφη, Κουλέτση Ειρήνη, Κοντοπίδη Ευαγγελία.

Επίσκεψη στο Γηροκομείο Αθηνών

ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣ – ΧΑΡΤΗΣ