Αρχική » Άλλες Δράσεις » Διήμερο γαλλόφωνου κινηματογράφου

Διήμερο γαλλόφωνου κινηματογράφου

“Το Βαρβάκειο Πρότυπο Γυμνάσιο και η  Ελληνογαλλική Σχολή Ουρσουλινών συνδιοργανώνουν για πέμπτη συνεχή χρονιά το διήμερο γαλλόφωνου κινηματογράφου,  υπό την αιγίδα του Γαλλικού Ινστιτούτου Αθηνών και του Δήμου Φιλοθέης-Ψυχικού, το Σαββατοκύριακο 18-19 Ιανουαρίου 2020. Στο πρόγραμμα περιλαμβάνονται ταινίες για παιδιά εφήβους και ενήλικες. Όλες οι ταινίες προβάλλονται με ελληνικούς υπότιτλους και η είσοδος είναι ελεύθερη. Συνημμένα θα βρείτε την αφίσα, το πρόγραμμα και την πρόσκληση”.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ