Αρχική » ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ » Διάκριση μαθητών του Βαρβακείου Πρότυπου Γυμνασίου στο Διαγωνισμό Μαθηματικών «Καγκουρό 2019»

Ανακοινώθηκαν τα αποτελέσματα του Μαθηματικού Διαγωνισμού Καγκουρό Ελλάς  2019.

Στον  κατάλογο των μαθητών που έχουν διακριθεί  κατά αλφαβητική σειρά  βρίσκονται οι εξής μαθητές του Βαρβακείου Πρότυπου Γυμνασίου:

Α’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ: ΑΠΟΣΤΟΛΑΡΑΣ ΦΟΙΒΟΣ , ΒΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΘΕΟΦΡΑΣΤΟΣ , ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΜΑΡΚΟΣ,  ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ –ΑΧΙΛΛΕΑΣ,  ΣΙΜΟΣ ΜΙΧΑΗΛ, ΤΖΗΚΑΣ  ΑΝΕΣΤΗΣ, ΤΖΙΩΡΑ Σ ΗΛΙΑΣ

Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ:  ΚΡΑΤΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ, ΜΑΝΙΑΣ ΙΑΣΟΝΑΣ,  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ: ΓΚΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ,  ΔΟΥΜΑ ΡΩΣΣΑΝΝΑ- ΘΕΟΔΩΡΑ, ΚΟΜΠΟΡΟΖΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ.

Συγχαρητήρια στους μαθητές μας.

ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣ – ΧΑΡΤΗΣ

Λευκώματα του σχολείου μας