Αρχική » ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ » Κλειστά όλα τα σχολεία της Περιφέρειας Αττικής την Παρασκευή 28-9-2018

Τελευταίες ανακοινώσεις

Κλειστά όλα τα σχολεία της Περιφέρειας Αττικής την Παρασκευή 28-9-2018

Σας ενημερώνουμε ότι με Απόφαση της Περιφέρειας Αττικής, την Παρασκευή 28 Σεπτεμβρίου 2018, όλα τα σχολεία Α’/θμιας και Β’/θμιας Εκπαίδευσης της Περιφέρειας Αττικής, θα είναι κλειστά εξαιτίας των ιδιαίτερα έντονων καιρικών φαινομένων και της συνεπαγόμενης δυσκολίας λειτουργίας των σχολείων και μετακίνησης των μαθητών.
Κάντε κλικ εδώ για να μεταβείτε στην ιστοσελίδα της Περιφέρειας με τη σχετική ανακοίνωση.

ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣ – ΧΑΡΤΗΣ

Λευκώματα του σχολείου μας