Αρχική » ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ » Διακριθέντες μαθητές/τριες στον Διεθνή Μαθηματικό Διαγωνισμό «Καγκουρό» 2017

Τελευταίες ανακοινώσεις

Διακριθέντες μαθητές/τριες στον Διεθνή Μαθηματικό Διαγωνισμό «Καγκουρό» 2017

Στις 18 Μαρτίου 2017 διεξήχθη ο Διεθνής Μαθηματικός Διαγωνισμός «Καγκουρό». Οι μαθητές και μαθήτριες του Σχολείου μας που διακρίθηκαν είναι:

Από την Α? τάξη Γυμνασίου:
1. ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
2. ΚΑΡΤΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
3. ΓΚΙΚΑΣ?ΠΑΝΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4. ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

Από την Β? τάξη Γυμνασίου:
1. ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ?ΜΑΡΙΑ
2. ΚΥΡΚΟΥ ΕΛΕΝΗ
3. ΛΟΥΠΑΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ?ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
4. ΜΙΧΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ?ΑΡΕΤΗ
5. ΜΠΑΜΠΑΤΣΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
6. ΣΙΓΑΛΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ?ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Από την Γ? τάξη Γυμνασίου:
1. ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Συγχαρητήρια στους μαθητές/τριες του Σχολείου μας που συμμετείχαν και διακρίθηκαν!

ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣ – ΧΑΡΤΗΣ

Λευκώματα του σχολείου μας