Αρχική » ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ » Αποτελέσματα κλήρωσης ισοβαθμησάντων – Θερινή λειτουργία σχολείου

Αποτελέσματα κλήρωσης ισοβαθμησάντων – Θερινή λειτουργία σχολείου

Την Τετάρτη 7 Ιουλίου 2021, στο χώρο του σχολείου μας, έγινε η κλήρωση μεταξύ των 21 ισοβαθμησάντων μαθητών/τριών που έλαβαν βαθμολογία 82% και μεταξύ των 26 που έλαβαν βαθμολογία 80%.

Από την κλήρωση προέκυψε ο κατάλογος των 96 εισακτέων για την Α Γυμνασίου 2021, τον οποίο μπορείτε να δείτε εδώ :

και ο κατάλογος των επιλαχόντων τον οποίο μπορείτε να δείτε εδώ :

Σχετικά με την εγγραφή των εισακτέων στην Α Γυμνασίου: τις πρώτες μέρες του Σεπτεμβρίου (Πέμπτη 2/9 και Παρασκευή 3/9) οι κηδεμόνες των μαθητών θα πρέπει να προσκομίσουν κάποιο αποδεικτικό για την διδασκαλία της δεύτερης ξένης γλώσσας στο δημοτικό σχολείο και  να παραλάβουν  το υπηρεσιακό σημείωμα μετεγγραφής, που στη συνέχεια θα καταθέσουν στο Γυμνάσιο πρώτης εγγραφής του παιδιού τους.

Το σχολείο μας κατά τους μήνες Ιούλιο και Αύγουστο θα είναι ανοικτό κάθε Τετάρτη 8.30 έως 14.00.

Καλό καλοκαίρι.

ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣ – ΧΑΡΤΗΣ