Αρχική » Άλλες Δράσεις » Η δράση για τη στήριξη του Κοσμετείου Ιδρύματος

Τελευταίες ανακοινώσεις

Η δράση για τη στήριξη του Κοσμετείου Ιδρύματος

«Η δράση του σχολείου μας για τη στήριξη του Κοσμετείου Ιδρύματος της Οικουμενικής Ομοσπονδίας Κωνσταντινουπολιτών, που συντονίστηκε από τις εκπαιδευτικούς κ.κ. Ειρήνη Κουλέτση, Βάσω Οικονομίδου και Ντόρα Λεονταρίδου, ολοκληρώθηκε στις 20 Δεκεμβρίου 2019, με πολύ μεγάλη επιτυχία. Η φωτογραφία είναι από την παράδοση των ειδών πρώτης ανάγκης που συγκεντρώθηκαν στο σχολείο από τις μαθήτριες και τους μαθητές. Από αριστερά, η Διευθύντρια του σχολείου κα Γελαδάκη, η κ.Λεονταρίδου, ο κ.Ουζούνογλου, Πρόεδρος της Οικουμενικής Ομοσπονδίας Κωνσταντινουπολιτών και ο κ. Αρρωστίδης εθελοντής της Ομοσπονδίας. Στο βάθος φαίνονται οι μαθητές του Α2 που βοήθησαν στην παράδοση».

ΛΕΥΚΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ

ΠΡΟΣΒΑΣΗ – ΧΑΡΤΗΣ

Ραδιοφωνικός Σταθμός ΒΠΓ. Εκπομπή Μάϊου 2022 για τον ρόλο της μουσικής στον κινηματογράφο

Ραδιοφωνικός σταθμός ΒΠΓ-Χριστουγεννιάτικη εκπομπή-21-12-2021