Αρχική » ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ » Λειτουργία σχολείου 23 και 26 Ιουνίου 2017

Τελευταίες ανακοινώσεις

Λειτουργία σχολείου 23 και 26 Ιουνίου 2017

Σήμερα, Παρασκευή 23 Ιουνίου και τη Δευτέρα 26 Ιουνίου 2017 το σχολείο θα είναι κλειστό λόγω εκτάκτων συνθηκών σύμφωνα με απόφαση του Δημάρχου Φιλοθέης?Ψυχικού.

Για τους ίδιους λόγους, η ανακοίνωση της μοριοδότησης των αιτήσεων αποσπάσεων για το σχολικό έτος 2017?2018 στο Βαρβάκειο Πρότυπο Γυμνάσιο θα αναρτηθεί μετά τις 26 Ιουνίου 2017.

ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣ – ΧΑΡΤΗΣ

Λευκώματα του σχολείου μας