Αρχική » ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ » Λειτουργία σχολείου Δευτέρα 29 και Τρίτη 30 Μαΐου, 2017

Τελευταίες ανακοινώσεις

Λειτουργία σχολείου Δευτέρα 29 και Τρίτη 30 Μαΐου, 2017

Τη Δευτέρα 29 και την Τρίτη 30 Μαΐου, 2017, το σχολείο λειτουργεί κανονικά και οι μαθητές παρακολουθούν υποχρεωτικά 4ωρο πρόγραμμα (8.15΄-11.40΄) επαναλήψεων στην ύλη των γραπτώς εξεταζόμενων μαθημάτων.

Την Τετάρτη 31 Μαΐου, 2017, οι μαθητές δεν οφείλουν να έρθουν στο σχολείο, καθώς θα πραγματοποιηθεί η Συνεδρίαση του Συλλόγου Διδασκόντων.

Από τη Διεύθυνση.

ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣ – ΧΑΡΤΗΣ