Αρχική » ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ » Εισαγωγικές εξετάσεις – κατάλογος υποψηφίων Βαρβακείου Προτύπου Γυμνασίου 2019-20

Τελευταίες ανακοινώσεις

Εισαγωγικές εξετάσεις  για την Α Τάξη του Βαρβακείου Προτύπου Γυμνασίου

Υπενθυμίζουμε ότι οι εξετάσεις θα πραγματοποιηθούν στο σχολείο μας την Παρασκευή 21 Ιουνίου 2019 και ώρα 10.00 – 12.00.  Η προσέλευση των μαθητών στο χώρο θα γίνει το αργότερο μέχρι τις 9.00 π.μ.

Διεύθυνση σχολείου: Μουσών και Παπαδιαμάντη, 154 52 Ψυχικό.

Οι μαθητές και οι μαθήτριες προσέρχονται στις εξετάσεις με τον κωδικό που έχουν αποκτήσει ηλεκτρονικά και έχουν εκτυπώσει από το σύστημα και ένα πιστοποιητικό ταυτοπροσωπίας (εκδίδεται από τα ΚΕΠ, τον Δήμο ή την Αστυνομία), ή αστυνομική ταυτότητα ή διαβατήριο.

Οδηγίες για τη δοκιμασία εισαγωγής των μαθητών: ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ

ΚΑΤΑΛΟΓΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΜΕ ΚΩΔΙΚΟΥΣ

FEK-EISAGOGI-MATHITON-1638_2019

Για οποιαδήποτε πιθανή εξέλιξη ή αλλαγή θα ενημερωθείτε με επόμενη ανακοίνωση.

ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣ – ΧΑΡΤΗΣ

Λευκώματα του σχολείου μας