Αρχική » ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ » Λειτουργία σχολείου

Τελευταίες ανακοινώσεις

Λειτουργία σχολείου

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες,
στο πλαίσιο των μέτρων που λάβαμε για την αποφυγή συγχρωτισμού των μαθητών μας, σας ενημερώνουμε ότι η έναρξη των μαθημάτων του Βαρβακείου Προτύπου Γυμνασίου θα γίνεται καθημερινά στις 8.30΄ ενώ η λήξη τους διαμορφώνεται ως εξής::
Δευτέρα, Τρίτη και Πέμπτη (7ωρη λειτουργία σχολείου) στις 14.25΄ και Τετάρτη, Παρασκευή (6ωρη λειτουργία σχολείου) στις 13.30΄ για τα τμήματα Α1, Α3, Β1, Β4, Γ1, Γ4   και στις  13.45΄ για τα τμήματα Α2, Α4, Β2, Β3, Γ2, Γ3.
Για τον ίδιο λόγο, σας παρακαλούμε η επικοινωνία σας με το σχολείο να γίνεται ηλεκτρονικά (email: gpeiravar@sch.gr) ή τηλεφωνικά.
Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση.
Από τη διεύθυνση του ΒΠΓ

ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣ – ΧΑΡΤΗΣ